Wynajem sprzętu

Nie musisz inwestować w kosztowny sprzęt zabiegowy?

Dobieraj zabieg do potrzeb Twojego Klienta, a my udostępnimy potrzebny do tego sprzęt.

To Ty decydujesz na jaki czas wynajmujesz miejsce do pracy – bez zbędnych i wiążących umów.

SPRZĘT

Wynajem sprzętu

W ENBOINT wspieramy lekarzy i specjalistów oferując im krótkoterminowy wynajem nowoczesnych urządzeń do przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

 

Poznaj dostępne urządzenia!

Korzystając z naszego wsparcia nie musisz inwestować w drogi sprzęt, aby zapewnić pacjentom najbardziej innowacyjne rozwiązania.
Oto przykłady urządzeń, które możesz u nas wynająć na elastycznych zasadach:

Harmony XL PRO

Urządzenie Harmony XL PRO to platforma laserowa najnowszej generacji. Umożliwia łączenie wielu technologii laserowych jednocześnie, a także wykorzystanie ultradźwięków i podczerwieni. Posiada ponad 60 wskazań potwierdzonych certyfikatem FDA oraz pozwala na holistyczne podejście do pacjenta oraz ściśle dopasowaną do potrzeb terapię zabiegową na twarz lub ciało.

Endermologie® Alliance LPG

Urządzenie zostało uznane Perłą Dermatologii Estetycznej 2017. Wyposażone w różnorodne głowice i nowoczesny sensor identyfikacji skóry pozwala idealnie dopasować zabieg do charakterystyki pacjenta. Dołączony do sprzętu tablet ułatwia prowadzenie diagnozy, przygotowywanie protokołów zabiegowych i tworzenie planu leczenia.

CLEARLIFT

ClearLift to wysokiej mocy laser Q-Switch Nd:YAG 1064 nm i 532 nm, którego wiązka podawana jest w sposób frakcyjny. ClearLift wywołuje w tkance efekt fotoakustyczny, dzięki czemu stymuluje komórki mechanicznie, a nie termicznie jak większość laserów. Właściwości fizyczne ClearLift pozwalają na głęboką penetrację tkanki tj. 2-3 mm, co korzystnie wpływa na jego skuteczność. Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry właściwej bez uszkodzenia naskórka. Dzięki temu pacjent po zabiegu może wrócić do codziennych czynności.

IPIXEL ER:YAG 2940 NM

Innowacyjna głowica do urządzenia Harmony XL PRO wykorzystuje technologię ablacyjną w celu odmłodzenia skóry, resurfacingu czy likwidacji blizn. Doskonale radzi sobie z następstwami fotostarzenia, spadkiem jędrności cery i rozstępami. Charakteryzuje się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem przeprowadzanych zabiegów.

NIR (NEAR-INFRARED)

Technologia światła podczerwonego, która równomiernie wprowadza wysoką temperaturę do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki tłuszczowej, w wyniku czego następuje skrócenie i stymulacja produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastyny. Skóra poddana zabiegowi zagęszcza się i poprawia się jej elastyczność.

DYE VL

Dye VL emituje światło z zakresu 450-600 nm, wykazując się wysoką absorpcją w melaninie i oksyhemoglobinie. Zakres ten obejmuje długości najpopularniejszych laserów naczyniowych oraz pozwala na efektywne usuwanie zmian naczyniowych oraz pigmentacyjnych położonych na różnych głębokościach. Jednolity rozkład impulsu zwiększa bezpieczeństwo oraz efektywność zabiegu, dzięki czemu widoczne są szybkie rezultaty terapii.

Wybierz wynajem krótkoterminowy i korzystaj z zaawansowanego sprzętu na elastycznych zasadach!

Zainteresowała Cię nasza oferta?