Alma Harmony XL PRO

Remodeling i lifting skóry

Starzenie się skóry jest procesem nieuniknionym i wieloczynnikowym. Wraz z wiekiem dochodzi do znacznego rozkładu włókien kolagenowych i elastynowych oraz do obniżenia poziomu kwasu hialuronowego znajdującego się naturalnie w skórze. Szereg zmian spowodowanych upływającym czasem objawia się poszarzałą, bez blasku cerą wraz z utratą jędrności, elastyczności i pojawieniem się drobnych zmarszczek jak i głębokich bruzd.

Doskonałym rozwiązaniem, które pomaga w zwalczaniu już istniejących problemów, a także zabezpiecza skórę przed starzeniem w przyszłości jest zabieg termoliftingu wykonany głowicą NIR (Near-Infrared), która wykorzystuje technologię światła podczerwonego. Dzięki zastosowanej wysokiej temperatury dochodzi do skrócenia włókien kolagenowych, pobudzenia produkcji nowych oraz wzrostu elastyny, co jest widoczne w zagęszczeniu się skóry i poprawie jej elastyczności. Lifting wykonany za pomocą głowic iPixel oraz ClearLift polega na mechanicznym i kontrolowanym uszkodzeniu skóry, które powoduje celowe powstanie ogniska zapalnego na potrzeby zainicjowania procesu gojenia się oraz przebudowy skóry. Dzięki tej metodzie zabiegowej dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenowych, która sprawia, że skóra jest napięta, jędrna, a powstałe zmarszczki ulegają spłyceniu.

Przebarwienia, Rumień, Melasma

Podwyższony poziom melaniny w skórze oraz jej nierównomierne rozmieszczenie skutkuje powstaniem plam pigmentacyjnych tzw. przebarwień. Głównymi czynnikami, które wpływają na ich pojawienie się są: zaburzenia hormonalne, nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV, stany zapalne oraz fizjologiczny proces starzenia się skóry. 

W naszych gabinetach proponujemy zabiegi umożliwiające redukcję tych zmian przez zastosowanie  różnych technologii. Dzięki odpowiedniemu dobraniu głowic  przez naszych specjalistów (iPixel Er:YAG, ClearLift czy Q-Switch Nd-YAG) możemy znacząco poprawić ogólny koloryt skóry, zmniejszyć powierzchowne jak i głębokie zmiany pigmentacyjne oraz dodatkowo ujędrnić obszar zabiegowy.

Poprawa struktury skóry, blizny, rozstępy

Najczęstszymi problemami skórnymi z jakimi spotykają się głównie młode osoby są rozstępy oraz trądzik, który po ustąpieniu stanów zapalnych pozostawia blizny potrądzikowe. 
Zabiegi z zastosowaniem głowicy iPixel Er:YAG są odpowiednie dla wszystkich fototypów skóry oraz zapewniają trwałe rezultaty.
Poprzez kontrolowany sposób głowica iPixel Er:YAG umożliwia uszkodzenie kolumnowo wybranego obszaru naskórka i skóry właściwej.
Uszkodzone komórki, w naturalnym procesie gojenia, zastępowane są przez nową tkankę, która doskonale redukuje blizny jak i rozstępy.

Zmiany naczyniowe

Rozszerzone naczynia na twarzy (teleangiektazje) oraz na nogach (wenulektazje) są częstym problemem nie tylko estetycznym ale także zdrowotnym. Do nich zaliczamy również pojawiający się w obliczu silnych emocji czy zmian atmosferycznych rumień, który nieleczony może zamienić się w trwałe zaczerwienienie skóry. 

Rozwiązaniem na tego typu problemy są zabiegi z użyciem lasera ND:YAG, który poprzez działanie na hemoglobinę powoduje koagulację, a w konsekwencji zrośnięcie rozszerzonego naczynia.
Podobnie jak głowica DYE VL służąca do usuwania powierzchownych zmian naczyniowych, również laser ND:YAG wyposażony jest w system chłodzenia, dzięki czemu zabieg jest niezwykle komfortowy.

To tylko 4 z 65 możliwych zastosowań lasera Harmony XL.

Umów się na konsultacje, a nasi specjaliści dobiorą zabieg do Twoich potrzeb wykorzystując najnowszą technologię dostępną na rynku z zakresu medycyny laserowej.

Przeciwwskazania:
  • Ciąża
  • Świeża opalenizna
  • Zażywanie leków i ziół światłouczulające (retinoidy, leki przeciwdepresyjne, tetracykliny oraz dziurawiec, nagietek, mniszek lekarski)
  • Choroby nowotworowe
  • Ciężkie i niewyrównane schorzenia około ustrojowe
  • Aktywne infekcje
  • Spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem)
  • Skłonność do powstawania bliznowców, keloidów
Zalecenia pozabiegowe:

stosowanie się do zaleceń przekazanych od osoby wykonującej zabieg. Zalecenia zabiegowe różnią się od siebie w zależności od rodzaju zastosowanej głowicy urządzenia.

Efety:

Wielofunkcyjność urządzenia daje możliwość osiągnięcia długotrwałych efektów. Rezultaty zabiegów laserowych Harmony XL Pro widoczne są już po pierwszym zabiegu!

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz do nas dołączyć?