Enboint
Wystój gabinetu

Wystrój gabinetu

Wystrój gabinetu – jak zacząć

Wystrój gabinetu kosmetycznego lub medycznego może i nie należy do priorytetów przy rozpoczęciu działalności, jednak z biegiem czasu każdy specjalista chcę pracować w pięknym wnętrzu. Jak to osiągnąć? Przedstawimy dzisiaj kilka rozwiązań, które pozwolą sprawić, że wystrój gabinetu przyciągnie klientów na dłużej.

Uniwersalne wnętrze

Warto przy wykończeniu gabinetu postawić zdecydowanie na klasykę. Biele, szarości czy beże perfekcyjnie sprawdzą się we wnętrzu, a ich uniwersalność pozwoli cieszyć się modnym wystrojem przez wiele lat. Co jakiś czas trendy się zmieniają. Raz ciepłe kolory, później zimne, granaty, butelkowe zielenie, ciemne drewno, brudny róż. Do tych kolorów jeszcze wrócimy, jednak skupiając się przy elementach stałych, takich jak ściany, podłogi, łózko, sofa w poczekalni, kosz na śmieci, komoda oraz pozostałe meble warto pozostawić je w bieli.

Wystrój gabinetu – gra dodatkami

Kiedy już mamy bazę w klasycznych, delikatnych kolorach, możemy zacząć skupiać się na dodatkach. Dzięki stonowanej bazie możemy śmiało zdecydować się na kolorowe dodatki do gabinetu. Prześcieradło, zasłony w oknach, kocyk, poduszki, przybory. Tymi elementami ożywimy wnętrze i dodamy przytulnego wystroju. Warto zaopatrzyć się w kilka zestawów, np. butelkowa zieleń, czarny, brudny róż i wymieniać zestawami, pozostawiając kolorystykę wnętrza nadal w kilku odcieniach. Z ciekawych dodatków, wiemy, że dobrze sprawdzają się żywe kwiaty, świece oraz różnego rodzaju zapachy. Dodatki te dodadzą zarówno przytulności jak i elegancji. Przy białym wnętrzu możemy zdecydować się na dosłownie każdy odcień dodatków i regularnie je zmieniać.

Wystrój gabinetu – czego nie robić

Przy wykańczaniu gabinetu zdecydowanie odradzamy kupowanie wszystkiego, co dla nas ładne. Bardzo łatwo zgubić styl przewodni. Jeśli masz problem z wyznaczeniem sobie stylu, zalecamy odwiedzenie aplikacji takich jak Homebook lub Pinterest i zasugerowanie się wystrojem, który najbardziej przypadnie wam do gustu. Następnie dobierając poszczególne elementy, sugerujemy się stylem i kolorem z wybranej stylizacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo zapanujemy nad wystrojem i pozostawimy go w wybranej przez nas opcji. Odradzamy również decydowanie się na odważne, mocne kolory. Po czasie mogą się znudzić i nawet my nie będziesz czuć się komfortowo we własnym gabinecie.

Jak zacząć z pięknym wnętrzem?

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z zabiegami kosmetycznymi lub medycznymi to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Wynajem gabinetu Kraków. W atrakcyjnej cenie podnajmiesz wyjątkowy i elegancki gabinet.