Koncept

One Click – One Point – ENBOINT

Profesjonalizm… zaangażowanie… miłość do piękna….

a wszystko to zamknięte w ukrytym słowie ‘point’, które łączy:

GABINETY

Pragnienie, aby nasze miejsce stało się przystankiem w codzienności.

ENBOINT to punkt na mapie Krakowa, w którym nasi klienci mają możliwość spotkania się ze swoimi specjalistami. Tutaj na naszych klientów czekają 4 w pełni wyposażone gabinety przygotowane do przeprowadzania konsultacji oraz zabiegów estetycznych na twarz i ciało:

  • Saint-Germain-des-Prés
  • Saint-Laurent
  • Saint-Honoré
  • Saint-Martin

oraz elegancka poczekalnia z recepcją, położona w dyskretnej kamienicy w samym sercu Krakowa.

ZABIEGI

Przyszłość, w której można będzie na chwilę “wstrzymać czas” i obudzić piękno.

ENBOINT to punkt na mapie Krakowa, gdzie spotyka się czas z nowoczesnymi rozwiązaniami medycyny estetycznej i najnowszymi technologiami anti-aging. W ręce naszych specjalistów oddajemy nowoczesne urządzenia służące do pielęgnacji twarzy i ciała. Wśród nich znajduję się renomowany Endermologie® Alliance LPG.

E-DOSTĘPNOŚĆ

Przestrzeń, w której nasi klienci mogą realizować własną pasję bez zbędnych formalności.

ENBOINT to punkt na mapie Krakowa, gdzie nasi specjaliści mogą bez stałych miesięcznych kosztów oraz obciążeń administracyjno-organizacyjnych dzielić się zdobytą wiedzą z zakresu beauty ze swoimi klientami.

Naszą ideą jest e-dostępność, dzięki której można szybko zarezerwować gabinet i sprzęt przez nasz system rezerwacji na stronie internetowej: ONE CLICK bez konieczności podpisywania umów długoterminowych.

Dopełnieniem jest litera , która dzięki swojej subtelności i delikatności kieruje nasze myśli ku elegancji, estetyce i tej pozytywnej, życiowej energii, która otacza Ten Punkt na mapie Krakowa, w samym jego sercu – ENBOINT.

Skontaktuj się