Specjaliści beauty

Poznaj naszych specjalistów. To dzięki nim, nasi klienci wracają zadowoleni na kolejne usługi…

KOBIDO

Julia

Nasz Kosmetolog i zarazem ekspertka w dziedzinie naturalnego liftingu. Zwolenniczka osiągania efektów estetycznych przy pomocy rozmaitych technik masażu twarzy, które idealnie sprawdzą się w połączeniu z medycyną estetyczną i białą kosmetologią.

Julia
Weronika
KOSMETOLOG

Weronika

Kosmetolog z miłości i z wykształcenia. Nauczy Cię świadomego i holistycznego podejścia do pielęgnacji, dobierając kosmetyki i zabiegi idealne do Twoich potrzeb, budżetu i oczekiwań. Wychodząc z zabiegu Weroniki poczujesz się  nie tylko piękna, ale i zaopiekowana.

MENAGER

Magda

Poznajcie Magdę – jest menadżerką Enboint, która w codziennej pracy odpowiada za kontakt z najemcami oraz sprawy organizacyjne naszej placówki. Prywatnie studentka pielęgniarstwa oraz stomatologii. Zdobywane doświadczenie na studiach medycznych, wykorzystuje w pracy, wspierając naszych najemców oraz pracowników, ceniąc sobie przy tym bezpieczeństwo wykonywanych procedur.

Magda
Dominika
MAKIJAŻYSTKA

Dominika

To urodzona Czarodziejka Wizażu! Wyczaruje makijaż dla najbardziej wymagającej klientki – począwszy od tych klasycznych, podkreślających naturalność, po naprawdę ekstrawaganckie i kolorowe. Miłośniczka czerwonych ust i klasycznej czarnej kreski! #frenchstyle

FRYZJER

Agnieszka

Specjalistka, która paletę kolorów ma w małym palcu! Agnieszka/Keratin Beauty Kraków to ekspertka w dziedzinie przedłużania i stylizacji włosów. Nie przejdziecie obojętnie obok wykonanych przez nią metamorfoz!

Agnieszka

Skontaktuj się